Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 100 тисяч українських біженців вже прийняли британські родини

31 Жовтня 2022, 17:28

У межах програми Homes for Ukraine, яка передбачає спонсорство для біженців з нашої держави, британські родини надали допомогу для понад 100 тисяч вимушених переселенців, що приїхали сюди через війну. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання The Guardian.

«Понад 100 тисяч людей стали гостями британських сімей за програмою Homes for Ukraine, але у багатьох із них добігає кінця шестимісячний термін перебування, через що виявляється, що їм немає куди йти», – йдеться у повідомленні.

План уряду полягав у тому, щоб українці або винаймали власні будинки, або розміщувалися разом із господарями. За дотриманням цієї схеми повинна була слідкувати місцева влада. Однак нещодавно виявилося, що господарі вирішили не продовжувати терміни перебування у себе біженців з України.

Зокрема, місцева влада графства Лестершир виявила, що лише 10% людей висловили готовність прийняти у себе українських біженців. Влада Глостершира повідомила лише про 15%.

Очікується, що до Різдва близько 14 тисяч українців закінчать своє перебування за програмою. Якщо вони не зможуть знайти іншого господаря чи приватне житло, то залишаться без даху над головою.

Нагадаємо, Вінниця прихистила близько 44 тисяч вимушених переселенців.

Фото: Інтерфакс-Україна