Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб Краматорського району продовжує роботу у Дніпрі

31 Жовтня 2022, 19:28

У Дніпрі продовжує свою роботу Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб Краматорського району «Ми Разом». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Донецьку обласну військову адміністрацію.

Заклад розташований за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 42.

У центрі надається допомога в основних сферах, необхідних для повноцінного розвитку та життя людини. Головною метою є зробити час перебування мешканців Краматорського району поза домом комфортним і сприятливим для налагодження та формування нових зв’язків, мотивуючим, об’єднуючим і корисним.

За місяць роботи у закладі зареєструвалися 2650 осіб, з них 1123 дорослих, 550 дітей і підлітків, 300 пенсіонерів і 127 осіб з інвалідністю.

Понад 100 сімей отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів і засобів особистої гігієни. Також було роздано 300 наборів пледів, постільної білизни та рушників.

Наразі триває видача ще 60 комплектів. Насамперед це памперси для дорослих, пелюшки та засоби гігієни. Також організатори планують видавати посуд багатодітним сім’ям і набори у вигляді ковдр, подушок, матраців і постільної білизни.

До медичного представника центру щодня звертається від 10 до 15 осіб, юридичні консультації отримують від 5 до 10 громадян.

Щовівторка у центрі проводиться йога для дітей. Щочетверга – майстер-класи, веселі анімації та гурток для батьків. Щосуботи тут можна відвідати артгурток для дітей і дорослих.

Нагадаємо, гуманітарний штаб НОК України отримав допомогу від США.

Фото: Донецька ОВА