Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

УВАГА: КОЛАБОРАНТ!

28 Жовтня 2022, 13:16

Олексій Моісеєнко: все продається, навіть совість – зрадник на інформаційному фронті

Олексій Моісеєнко – мешканець Маріуполя. Ця людина на власні очі бачила знищення міста окупантами. Втім, людиною його назвати важко.

Такий собі вовк в овечій шкурі, він — “здає” карателям з російських спецслужб персональні дані українських військових і маріупольців, які виступали проти окупації. На його совісті — кров героїв і патріотів. Втім, таке поняття як совість йому, певно, не знайоме. Зате знайоме інше: все продається та купується. Моісеєнко веде кілька телеграм-каналів, де не соромлячись промиває мізки. Він просуває штампи російської пропаганди та виправдовує злочинні дії окупаційної влади. Можливо, так намагається заслужити собі «місце під сонцем» у окупаційної “влади”?

Втім, дарма пнеться. Вже незабаром доведеться відповідати перед законом України.

Така доля вже спіткала чотирьох поплічників окупантів – організаторів псевдореферендуму на Херсонщині. Свідомо погодившись на брехливі обіцянки росії, усі четверо опинилися в українському СІЗО.

Ми вкотре закликаємо не співпрацювати із загарбниками, за колабораціонізм передбачено суворе покарання згідно з Кримінальним кодексом України. Не ставайте співучасниками тяжких злочинів!