Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

761 підприємство вже переїхало до безпечних регіонів за програмою релокації

27 Жовтня 2022, 15:37

З регіонів активних бойових дій у більш безпечні переїхало 761 підприємство, з них 588 вже відновили свою діяльність, ще 274 – шукають локацію або спосіб транспортування. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Найбільшою є частка релокованих підприємств оптової та роздрібної торгівлі, з ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (40,24% від загальної кількості), переробної промисловості (31,71%).

Також серед переміщених – підприємства у сфері інформації та телекомунікацій (6,34%), професійної, наукової та технічної діяльності (5,85%), а також будівництва (4,15%).

Найбільше підприємств (30%) переїхало на Львівщину. До Закарпатської області релоковано 17% підприємств, Чернівецької – 11%, Івано-Франківської – 8%, Хмельницької та Тернопільської – по 7% відповідно.

Переміщення здійснюється в один із 16 регіонів: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська, Рівненська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська, Житомирська, Одеська та Київська області.

Нагадаємо, на Закарпатті створили земельний банк для релокації бізнесу та будівництва житла для ВПО.

Фото: Depositphotos