Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Балаклії почали відбудовувати лікарню, яку розбомбили окупанти

27 Жовтня 2022, 16:36

У Балаклії на Харківщині почали відновлювати місцеву лікарню. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Балаклійської міської ради.

Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування була пошкоджена внаслідок повномасштабного вторгнення росії, окупації території Балаклії та неодноразових ворожих обстрілів.

Заклад дуже постраждав від прямих та осколкових попадань снарядів. Вибуховою хвилею було вибито майже всі вікна, пошкоджено покрівлю, зовнішні стіни, перекриття, інженерні мережі, внутрішні та зовнішні двері, котельню тощо. Всі відділення лікарні потребують відновлення.

Наразі фахівці ТОВ «Харківбудсервіс» відновлюють покрівлю головного лікувального корпусу, здійснюють ремонт несучих конструкцій дитячого корпусу й інженерних мереж, виготовляють металеві конструкції, встановлюють тимчасове посилювальне перекриття, а також розбирають завали.

Крім того, комунальники почали міняти вікна та віконні блоки в інфекційному відділенні. До ремонту також долучаться працівники лікарні. Плівкою вони забиватимуть вікна, прибиратимуть сміття, здійснюватимуть зварювальні роботи по водогону та системі опалення, ремонтуватимуть зовнішні й внутрішні двері тощо.

Нагадаємо, у Київській області за сприяння благодійної організації «Карітас-Київ» будуть відремонтовані три тисячі будинків, пошкоджених внаслідок війни.

Фото: фейсбук Балаклійської міської ради