Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Протягом поточного місяця з прифронтових зон евакуйовано понад 600 маломобільних осіб

25 Жовтня 2022, 19:16

Мінреінтеграції за співпраці з обласними військовими адміністраціями продовжує організовувати евакуацію з прифронтових зон маломобільних громадян, які потребують особливого догляду. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Зокрема, із Запорізького геріатричного пансіонату вдалося вивезти 250 людей похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями.

З Дніпропетровської області впродовж місяця евакуйовано понад 250 осіб, із Харківщини – більш як 100.

Завдяки співпраці Мінреінтеграції з Всесвітньою продовольчою програмою ООН маломобільні українці отримуватимуть продуктові набори – обсяг продуктів забезпечується з розрахунку на кожну особу на 3 місяці.

Вже цього тижня продуктовими наборами будуть забезпечені 27 спеціалізованих закладів Хмельницької області. Наступною на черзі є Івано-Франківщина, де планується забезпечити 22 таких заклади.

Нагадаємо, з питань евакуації маломобільних громадян із небезпечних регіонів можна звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за телефоном: 15-48. Або скористатися чат-ботом Міністерства, який допомагає евакуюватись чи отримати гуманітарну допомогу.

Фото: Мінреінтеграції