Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мешканці звільнених територій Харківщини та Херсонщини тепер можуть оформити ID-картки та закордонні паспорти

24 Жовтня 2022, 13:46

Після визволення від ворога на територіях Харківської та Херсонської областей поступово відновлюється життя. Місцеві жителі мають змогу оформити паспортні документи.

Відтепер у Харківській області працюють відділи Балаклійського та Шевченківського сектору ГУ ДМС, які обслуговують населення й Куп’янського району, поки там не відкриється районний підрозділ. Тільки з 27 вересня по 20 жовтня ці відділи прийняли на оформлення понад 300 паспортних документів.

Продовжують роботу також Первомайський, Зміївський і Чугуївський відділи.

З 23 жовтня в Ізюмі адміністративні послуги будуть надавати за допомогою мобільного комплексу. Водночас відновили роботу територіального підрозділу у місті Лозова, а через місяць запрацює й Дергачівський відділ.

Боровський відділ поки не приймає відвідувачів. Але там вже повною мірою тривають відновлювальні роботи.

Поки вирішується питання щодо наявності електропостачання та забезпечення зв’язком підрозділів ДМС у селищах Високопілля, Нововоронцовка, Велика Олександрівка та Кочубеївка Херсонської області, громадян, які проживають на ДОТ, обслуговуватиме мобільна робоча станція на базі автомобіля.

Нагадаємо, раніше Державна міграційна служба надала роз’яснення щодо отримання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон для громадян, які перебувають на території України. Вся інформація – в інфографіці.

Фото: Рух ЧЕСНО