Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нідерланди планують допомогти Україні з відбудовою інфраструктури

21 Жовтня 2022, 13:19

Нідерланди прагнуть допомогти з відбудовою України після війни, зокрема шляхом об’єднання зусиль уряду, бізнесу та різних організацій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова міністра внутрішньої торгівлі та розвитку співробітництва Нідерландів Ліше Шрайнемахер.

«Нідерланди підтримують Україну. Тому ми хочемо бути готовими допомогти Україні, коли вона якнайшвидше почне процес відбудови та реконструкції. Ця війна – також боротьба за свободу», – зазначила посадовиця.

За її словами, лише в короткостроковій перспективі необхідно понад 100 млрд доларів для задоволення найнагальніших базових потреб, таких як реконструкція критично важливої транспортної й енергетичної інфраструктури, підтримання майбутнього сільськогосподарського посівного сезону, розмінування та підтримка переміщених осіб.

Нагадаємо, турецькі компанії готові долучитися до проєктів з відновлення інфраструктури та логістики України за трьома основними напрямами: відновлення мостів і доріг, модернізація та розширення пунктів пропуску, довгострокові програми.

Фото: pixabay.com