Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Уряд виділив 357 млн грн на відновлення Київщини та Сумщини

14 Жовтня 2022, 16:56

Кабінет Міністрів України виділив кошти з резервного фонду на ремонтні роботи в регіонах, які постраждали через війну. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Урядовий портал.

Зокрема, 300 млн грн спрямували Київській області та 57 млн грн — Сумській. Це дозволить швидко відремонтувати критично необхідні об’єкти, які були зруйновані під час окупації чи останніх ракетних обстрілів.

Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також повідомив, що вже вдалося стабілізувати електропостачання по всій країні після атаки російських терористів 10-12 жовтня на нашу енергетичну інфраструктуру.

Наразі українська енергосистема працює стабільно, графік примусових обмежень споживачів не застосовувався. Однак пропускна спроможність магістральних енергетичних мереж знижена і потрібен час для її відновлення.

Впродовж цього часу критично необхідно знижувати навантаження на мережі для уникнення аварій. Тому актуальним залишається заклик добровільно зменшити споживання протягом дня та особливо у ранковий і вечірній піки споживання.

Нагадаємо, Уряд виділив на відновлення звільнених від окупантів територій більше 4 млрд гривень.

Фото: Департамент комунікацій Секретаріату КМУ