Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні кожен охочий може отримати безкоштовну психологічну підтримку під час війни

14 Жовтня 2022, 12:58

З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну більшість із нас майже цілодобово прикута до стрічки новин. Через це, і не тільки, дуже потерпає психіка. Тому волонтери УкрЄдності організували ініціативу з безоплатної психологічної допомоги населенню.

Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Varosh.

У команді працюють понад 50 фахівців-волонтерів. З березня вони ведуть безкоштовні психологічні ресурсні групи для всіх, хто відчуває потребу у підтримці та спілкуванні, обміні власним досвідом і спільному переживанні жахіть війни.

Фахівці ініціативи гарантують безпечний простір, повну приватність і збереження анонімності.

Звернутися за допомогою до психолога ви можете, якщо хвилюєтеся за своє здоров’я чи здоров’я рідних; не можете впоратися з власними емоціями; налякані, розгублені, відчуваєте паніку, заціпеніння; не можете заспокоїти близьку людину, дитину; переживаєте шок, гострий стрес, втрату близької людини; ви – волонтер і потребуєте підтримки; відчуваєте провину, провину вцілілого; зазнали насильства; знаходитеся за межами України й потребуєте підтримки; хвилюєтеся за рідних, з якими немає зв’язку; відчуваєте страх, злість, сум, відчай тощо.

Консультування відбувається онлайн у зручних месенджерах у форматах відео, аудіо, а якщо немає такої можливості, то в чаті.

РеІнформ нагадує, як розпізнати та протистояти російським гібридним загрозам.

Фото: УкрЄдність

МІТКИ