Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Влада Одеси планує закупити квартири для тимчасового розселення ВПО

13 Жовтня 2022, 19:49

Управління капітального будівництва Одеської міської ради панує закупити у комунальну власність територіальної громади квартири для тимчасового розселення внутрішньо переміщених осіб. Закупівля нерухомості здійснюватиметься коштами субвенції державного бюджету, повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт Одеської міської влади.

Відповідно до умов, однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири повинні бути окремими, з усіма вигодами, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам. Нерухомість має бути придатна для проживання (з повним внутрішнім оздобленням) і знаходитись у житлових будинках, що не належать до старого або аварійного фондів.

Квартири планують купувати в межах Одеси у зданих чи споруджуваних житлових будинках (з терміном введення в експлуатацію до 1 листопада 2022 року) або на вторинному ринку за найнижчою ціною. Їх вартість повинна охоплювати всі витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів.

Грошові кошти за квартиру перераховуються на підставі нотаріально оформленого договору через органи Держказначейства на розрахунковий рахунок продавця за безготівковим розрахунком у гривні.

Раніше ми писали, що в чотирьох областях України стартувала програма соціального житла, в межах якої багатодітні родини, вимушені переселенці та їхні родини зможуть отримати квартири для тимчасового проживання.

Фото: Чернігівська міськрада