Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

260 млн злотих допомоги надало Україні Люблінське воєводство

13 Жовтня 2022, 10:17

З території Люблінського воєводства, що знаходиться у Польщі, для України надали допомогу на 260 млн злотих. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Telegram-канал начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля.

Зазначається, що днями делегація з Рівненщини зустрілася з маршалком Люблінського воєводства Ярославом Ставярським і його командою.

З території воєводства за 7 місяців війни для України було відправлено 450 тонн вантажів. Зокрема, 250 генераторів, 14 карет швидкої медичної допомоги, харчі й засоби особистої гігієни. Через його територію пройшло майже 2,7 млн українських біженців.

Очільник польського регіону Ярослав Ставярський наголосив, що війна України – це війна й Польщі. Тож підтримка завжди була й буде.

Крім того, на зустрічі обговорили реалізацію спільного проєкту.

«На території Люблінського воєводства є широкі колії для залізниці (як в Україні), що дає можливість створення спільних логістичних центрів біля кордону. Це допоможе розв’язати проблему черг наших експортерів, які везуть свою продукцію до Європи», – прокоментував очільник ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, до Здолбунівської громади надійшла гуманітарна допомога, яку надали партнери в межах реалізації USAID програми «Мріємо та діємо».

Фото: Фейсбук Рівненської ОДА