Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Жителям Харківщини передають продуктові набори та теплі ковдри

11 Жовтня 2022, 12:49

З Харківського обласного гуманітарного штабу 6 разів відправляли гумконвої до деокупованих населених пунктів області, в результаті місцеве населення за тиждень отримало понад 300 тонн гуманітарки. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на інформацію від Харківської обласної військової адміністрації.

Для жителів Борівська та Чугуївської громади було доставлено по 40 тонн допомоги, до Золочівська – 20 тонн продуктів і засобів гігієни. До Куп’янської громади гуманітарний конвой відправляли двічі, загалом було доставлено майже 3 тисячі комплексних продуктових наборів. Також у Куп’янськ і Шевченкове передали понад 4 тисячі теплих ковдр. Продуктові набори отримали жителі Вільхівської, Харківської, Савинської, Роганської, Малинівської громад. Всього було роздано близько 20 тисяч наборів.

У Південноміську, Чугуївську, Зміївську, Новопокровську, Височанську, Люботинську та Дергачівську громади, а також геріатричному центру та психоневрологічним інтернатам Харківського району окремо було передано понад 100 тонн рису. Медичні заклади області отримали 55 тонн борошна.

Навчальні заклади в смт Панютине та Дергачівській громаді отримали близько 30 тонн продуктів. Майже 12 тонн продуктів, засобів гігієни та напоїв було передано й спеціальним підрозділам і військовим частинам Харківщини.

Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував міжнародним партнерам, а також Київській, Полтавській, Івано-Франківській, Сумській, Вінницькій, Житомирській, Чернігівській областям за постійну підтримку регіону.

Нагадаємо, за ініціативи Мінреінтеграції Уряд Польщі передав чергову партію гуманітарної допомоги ВПО.

Фото: Слово і Діло