Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні понад 2 тисячі пар одружилися за новими правилами

10 Жовтня 2022, 12:50

За період з 7 березня до 30 вересня цього року одружилися за особливим порядком державної реєстрації шлюбу 2435 пар. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство юстиції України.

Його було затверджено постановою Уряду, якою в умовах воєнного стану врегульовано порядок проведення відділами ДРАЦС державної реєстрації шлюбу певних категорій осіб, зокрема військовослужбовців. Тож наразі такі наречені можуть одружитися як у присутності обох закоханих чи одного з них, так і за їх відсутності.

З-поміж складених актових записів про шлюб:

  • прийнято заяв про державну реєстрацію шлюбу без особистої присутності одного з наречених – 1106;
  • складено 1308 актових записів про шлюб на підставі акта про укладення шлюбу, складеного командиром (керівником) військовослужбовця;
  • складено 32 актових записи про шлюб на підставі акта про укладення шлюбу, складеного керівником закладу охорони здоров’я.

Найбільше актових записів про шлюб за особливим порядком його державної реєстрації складено відділами державної реєстрації актів цивільного стану Києва – 322, Дніпропетровської – 275, Львівської – 165, Одеської – 137 та Черкаської – 142 областей.

Раніше ми розповідали, що змінилося при реєстрації шлюбу під час війни.

Фото: Міністерство юстиції України