Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нацбанк присвятив монету бійцям Сил територіальної оборони ЗСУ

9 Жовтня 2022, 15:48

Національний банк України присвятив пам’ятну монету воїнам Територіальної оборони ЗСУ. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Facebook-сторінку Національного банку України.

Нова монета має номінал 10 гривень і входить до серії «Збройні Сили України». На реверсі монети зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип і гасло Сил територіальної оборони ЗСУ: «Готові до спротиву».

Аверс – ідентичний із аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року. На ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту зображено номінал монети, рік карбування та герб України.

Тираж монети – 10 млн штук.

Їх реалізація як нумізматичної продукції банками-дистриб’юторами не здійснюватиметься. НБУ передаватиме ці монети банкам і СІТ-компаніям для подальшого видавання клієнтам та/або приймання від клієнтів як звичайних обігових монет номіналом 10 гривень.

У такий спосіб поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн вказаних обігових пам’ятних монет. Тому вам може поталанити, і ви отримаєте таку монету під час розрахунків у торгівельній мережі.

Нагадаємо, в Україні з 15 вересня введено в обіг нову пам’ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену Володимирському собору в Києві.

Фото: Facebook-сторінка Національного банку України