Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для українських дітей-переселенців створили проєкт Better Time Stories – аудіокниги голосом рідних

9 Жовтня 2022, 11:51

Для українських дітей віком від 3 до 8 років, які під час повномасштабного вторгнення виїхали до Європи, створили книжковий проєкт Better Time Stories. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Урядовий портал.

Особливістю проєкту є можливість записати індивідуальну аудіоверсію книжок: кожній дитині її може записати рідна людина, яка залишилася в Україні. Так діти можуть почути книжку, начитану голосом тата або мами, брата чи сестри, бабусі або дідуся.

Патронесами проєкту стали перша леді України Олена Зеленська, перша леді ФРН Ельке Бюденбендер, перша леді Австрії Доріс Шмідауер і принцеса Нідерландів Лаурентін.

Українські аудіоверсії книжок озвучили Олена Зеленська, Джамала, Dorofeeva, Юрій Горбунов, MONATIK.

Подарунковий пакунок із п’ятьма двомовними книжками можуть замовити на сайті bettertimestories.com українці, які зараз перебувають у Європі. Для цього необхідно заповнити форму на сайті.

До набору входять такі книги: «Моя Ба», «101 маяк», «Війна, що змінила Рондо», «Зубр шукає гніздо» й «Ідея на мільйон.

Нагадаємо, у міській бібліотеці Wissensturm міста Лінц і ще чотирьох бібліотеках Відня з’явилися українські книги. Художні книжки для дітей і дорослих передало Посольство України в Республіці Австрія.

Фото: Better Time Stories