Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Зима близько: темпи евакуації збільшуються – Мінреінтеграції

7 Жовтня 2022, 18:19

Лише за останні 2 місяці понад 115 тисяч українських громадян виїхали з особливо небезпечних регіонів, тимчасово окупованих і щойно звільнених територій, а також у межах обов’язкової евакуації з Донеччини. Загалом від початку повномасштабного вторгнення покинути свої домівки змушені були мільйони українців. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Люди евакуюються, в тому числі й зі щойно деокупованих міст і сіл. Зокрема, з Харківщини виїхало понад 15 тисяч громадян. Переважно це жінки з дітьми, а також люди похилого віку та маломобільні.

«Ще раз закликаємо усіх, хто знаходиться на щойно звільнених територіях, відповідально поставитись до ситуації. Інфраструктура багатьох міст і сіл суттєво пошкоджена ворогом. Він і донині не полишає спроб знищити усі системи життєзабезпечення, обстрілює звільнені населені пункти. Ми все полагодимо та відбудуємо. Але поки що тут жити небезпечно. Раджу, за можливості, виїхати на зимовий період», – закликав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Бородай.

Нагадаємо, Мінреінтеграції запустило чат-бот по евакуації та наданню гуманітарної допомоги. Посилання в телеграмі: Minre_1548_Help_Bot.