Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції та «Лікарі без кордонів» об’єднують зусилля для допомоги мешканцям ДОТ і переселенцям

7 Жовтня 2022, 16:24

Як напередодні зими підтримати українців, які змушені були через війну залишити свої домівки? Як доставляти ліки на щойно звільнені території та надавати їх мешканцям медичну допомогу в екстремальних умовах? Як евакуйовувати постраждалих із зон бойових дій, в тому числі людей похилого віку та дітей? Ці та інші актуальні для України питання обговорювалися під час зустрічі Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук з Головою Бельгійської секції «Лікарів без кордонів» Крістофером Стоуксом, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Сторони обговорили різнобічну співпрацю. Домовилися про надання психологічної та психосоціальної допомоги ВПО та населенню, що проживає на звільнених територіях Херсонської та у прифронтових районах Миколаївської областей. А також – координацію зусиль щодо підготовки резервних місць для розміщення переселенців під час зимового періоду.

«Сьогодні Україна дуже розраховує на підтримку з боку міжнародних інституцій, зокрема в питанні гуманітарного забезпечення наших громадян, які перебувають на звільнених територіях, і переселенців. Дякуємо усім, хто йде назустріч. Кожен такий крок – це крок до нашої спільної Перемоги!» – наголосила Ірина Верещук.

Нагадуємо алгоритм дій, як евакуювати з ТОТ маломобільну людину.

Фото: Мінреінтеграції