Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Мешканці ДОТ вже отримують всі соціальні виплати – під час окупації їх нарахування не припинялося

7 Жовтня 2022, 13:34

Пенсії, соціальна допомога, субсидії зараз знову стають доступними для мешканців територій, які ЗСУ звільняють від окупантів. Причому, люди зможуть отримати всю суму, що накопичилась за період окупації, – держава не припиняла щомісяця нараховувати їм кошти, повідомила Віцепрем’єрка Ірина Верещук. Про це РеІнформ пише з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції.

«Люди вже почали отримувати гроші – за всі місяці, поки вони не могли користуватися банкоматами чи потрапити у відділення Укрпошти. Це мешканці звільнених Херсонщини, Харківщини, Луганщини, Донеччини», – уточнила посадовиця.

Вона нагадала, що мешканці звільнених міст і сіл, які пережили окупацію, також отримають допомогу від міжнародних гуманітарних організацій.

Вже здійснюються виплати 1200 грн від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, а незабаром можна буде отримати ще 2200 грн від Міжнародної організації з міграції.

Нагадаємо, раніше Мінреінтеграції звітувало про виплати 1200 гривень мешканцям звільнених територій Харківської та Херсонської областей.

Фото: Мінреінтеграції