Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Уже понад 300 кілометрів доріг розчистили у звільнених районах Харківщини

7 Жовтня 2022, 20:52

У звільнених районах Харківської області розчистили більш як 300 км доріг. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Telegram-канал Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що першочергово роботи виконують на тих маршрутах, які ведуть до міст і селищ регіону. Щоб якнайшвидше волонтери, медики та комунальні служби довезли гуманітарні вантажі до людей, які місяцями перебували під окупацією.

Загалом із середини вересня на Харківщині вдалося розчистити 312 км доріг державного значення та комунальних вулиць Ізюма й Балаклії.

Дорожники прибирають дороги від бруду, сміття, знищеної цивільної та військової техніки, розбирають блокпости окупантів, ремонтують дорожнє покриття, що було зруйноване внаслідок вибухів чи детонацій ворожих мін.

Також будують об’їзні дороги та тимчасові переправи поруч зі зруйнованими мостами. В області вже функціонують п’ять таких переправ.

Наразі на розмінованих територіях Харківщини працюють 60 одиниць техніки та 156 працівників. За день розчищено 27 км доріг і ведуться підготовчі роботи на 3 тимчасових переправах. Це допоможе з’єднати регіон, де транспортне сполучення розірвано через знищені мости.

Минулого тижня розпочалося й прибирання комунальних вулиць міст. В Ізюмі прибрано 7,5 км, у Балаклії – 4,8 км вулиць.

Нагадаємо, Уряд спрямував 400 млн гривень на відновлення деокупованих територій Харківської області.

Фото: Telegram-канал Міністерства інфраструктури України