Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Допоможе повернутися до нормального життя: на Дніпропетровщині створено дитячий простір для дітей ВПО

5 Жовтня 2022, 13:45

У Дніпропетровській області запрацював простір для дітей внутрішніх переселенців. Метою проєкту є підвищення здатності дітей до відновлення після евакуації та під час тривалого воєнного стану в Україні. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Донецьку обласну державну адміністрацію.

«Простір, дружній до дітей» БФ «Слов’янське серце» запрацював у місті Підгородне Дніпровського району Дніпропетровської області на базі Будинку творчості. Тут дитина зможе взяти участь у різних заходах, які сприятимуть скороченню впливу низки негативних факторів, грати, соціалізуватися, навчатись і самовиражатися.

Простір особливо важливий для дітей ВПО, адже він допоможе їм повернутися до нормального життя.

У закладі планують проводити:

  1. тілесно-орієнтовану групову програму психологічної допомоги TEAM UP;
  2. ігрові програми, які сприяють психосоціальній підтримці дітей;
  3. коворкінг (вільний простір для творчості та гри);
  4. різні гуртки: підготовка до школи, «Розумники та розумниці», «Кольорові долоньки», «Зроби сам», літературний гурток, інтелектуальні ігри, майстер-класи.

На проведення ремонту та закупівлю меблів, обладнання, техніки, іграшок і матеріалів для творчості було витрачено 157 тис. гривень. Щомісячний бюджет простору складатиме 220 тис. гривень.

Раніше ми писали, що з початку повномасштабної війни росії проти України Дніпропетровська область прихистила понад 300 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Фото: Донецька ОДА