Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мешканці звільненої Херсонщини вже найближчим часом безоплатно отримають дрова та печі-«буржуйки»

2 Жовтня 2022, 17:51

Напередодні зими Мінреінтеграції скоординувало зусилля місцевої влади, громад та міжнародних благодійників, щоб забезпечити мешканцям Херсонщини обігрів осель. В регіоні за час окупації багато житла було зруйновано, знищені інфраструктура та мережі. Люди, що там живуть, потребують допомоги, розповіла під час прямого включення на телеканалі ICTV Віцепрем’єрка Ірина Верещук, звітуючи про свою поїздку по регіону. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Укрзалізниця взяла на себе зобов’язання забезпечити мешканців щойно звільнених територій 6 тис. кубічних метрів дров та 6 тис. «буржуйок». Поки що цього буде достатньо. Але ми бачимо, що площа деокупованих територій постійно збільшується. Скоро наші ЗСУ продемонструють усім справжні результати «референдумів». Відтак, влада має бути готовою оперативно реагувати на гуманітарні потреби щойно звільнених міст та сіл, реінтегрувати їх якнайшвидше», – підкреслила посадовиця.

Нагадаємо, на територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, влада забезпечить мешканців безоплатною деревиною, щоб кожна сім’я мала можливість зігріти оселю протягом осінньо-зимового періоду.

Фото: Мінреінтеграції