Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Перші 100 днів Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка

1 Жовтня 2022, 19:07

Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко на пресконференції в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відзвітував про 100 днів своєї роботи. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Ця посада в Мінреінтеграції була утворена рішенням Уряду в травні 2022 року. За цей період для активізації пошукових робіт було створено Секретаріат уповноваженого, кол-центр, аналітичний відділ, сформовані пошукові групи, та призначені регіональні представники в низці областей.

За 100 днів на гарячу лінію Уповноваженого надійшло понад 30 тисяч звернень. Завдяки злагодженій роботі вдалося повернути понад 2,5 тисячі загиблих героїв. Також наразі заведено 13 835 справ з розшуку осіб, зниклих безвісти. Загалом 1153 листів і звернень громадян було опрацьовано за цей час, а також проведено понад 30 групових зустрічей з родичами зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців.

З непідконтрольних територій розшукано та повернуто 539 загиблих, а із зон бойових зіткнень – 2026. Також були знайдені 163 особи, яких згодом було звільнено з полону.

Зв’язатися з Мінреінтеграції можна за контактами:

  • Національне інформаційне бюро https://nib.gov.ua;
  • телефон гарячої ліні — 16-48;
  • міський номер — (044) 287–81–65.

Контакти Уповноваженого зі зниклих безвісти:

Докладніше про діяльність уповноваженого зі зниклих безвісти можна дізнатись у наступній презентації.

Нагадаємо, Олег Котенко побував у Координаційному центрі в Рівному.