Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

IT-курси для українських ветеранів запустила Києво-Могилянська академія

1 Жовтня 2022, 16:01

Факультет інформатики Києво-Могилянської академії запустив IT-курси для українських ветеранів, які втратили здоров’я й отримали першу чи другу групу інвалідності. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Facebook-сторінку Київського міського центру допомоги учасникам АТО.

Мета курсів – надання можливості ветеранам війни краще адаптуватися до цивільного життя й отримати можливість знову бути соціально активними. Термін навчання – від 9 до 12 місяців.

Основна спеціалізація, яку зможуть отримати випускники, – молодший спеціаліст із веброзробки. Ветеранів навчатимуть основ програмування, комп’ютерних алгоритмів, вебтехнологій, розробки користувацького інтерфейсу, інструментів і принципів веброзробки.

Форма навчання – онлайн через платформу Moodle. Для проведення синхронних занять використовується платформа Microsoft Teams або Zoom. Також в межах програми заплановано кілька офлайн-зустрічей, які мають допомогти з адаптацією до освітнього процесу.

За детальною інформацією можна звертатися до Київського міського центру допомоги учасникам АТО за номером: 0 800 300 633. Під час виклику оберіть з’єднання зі спеціалістом медичного відділу.

Нагадаємо, у Гданську організували безоплатні мовні курси для біженців з України.

Фото: Pexels