Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна презентує власний стенд на книжковому ярмарку у Франкфурті

1 Жовтня 2022, 13:27

З 19 до 23 жовтня Український інститут книги та Goethe-Institut в Україні представлятимуть національний стенд на Франкфуртському книжковому ярмарку. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Facebook-сторінку Держкомтелерадіо.

Український стенд у павільйоні 4.0 (B 114) матиме власну сцену, на якій протягом усіх днів ярмарку буде запропонована публічна й фахова програма англійською та німецькою мовами.

Представники з України виступатимуть на кількох сценах. З окремими стендами будуть представлені ілюстратори Pictoric, Мистецький Арсенал і видавництво IST.

Зазначається, що українська програма є складовою частиною комплексного пакета заходів, на які Міністерство закордонних справ Німеччини виділяє кошти з додаткового бюджету на 2022 рік, щоб пом’якшити наслідки загарбницької війни росії проти України.

Франкфуртський книжковий ярмарок діє з 1949 року та є найбільшим у світі. До заходу долучаються видавці, агенти, книготорговці, бібліотекарі, науковці, художники-ілюстратори, книгопродавці тощо. Україна бере участь у цьому ярмарку з початку 2000-х років.

Нагадаємо, з 22 по 25 вересня українські видавці могли безкоштовно взяти участь у Гетеборзькому книжковому ярмарку у Швеції.

Фото: Facebook-сторінка Держкомтелерадіо