Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Сьогодні команда Мінреінтеграції – на звільнених від окупанта територіях Херсонщини

30 Вересня 2022, 20:05

Команда Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на чолі з Віцепрем’єром Іриною Верещук сьогодні працює в деокупованих населених пунктах Високопілля, Заградівка та Кочубеївка.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Зустрічі з громадами, вирішення нагальних безпекових та інших питань, гуманітарна допомога, продуктові набори, засоби гігієни. Не забули привезти й солодкі гостинці та зимовий одяг для діток, які зараз проживають на цих територіях.

«Звільнені території – безумовний пріоритет влади. Ми бачимо, як буває непросто відновити зруйнований ворогом звичний мирний уклад життя. Зараз, на порозі зими, люди переймаються тим, як обігрівати оселі. Маємо забезпечити мешканців Херсонщини дровами й іншим паливом, швидко налагодити роботу поштових відділень, терміналів і банкоматів. Тут була, є і буде Україна. Жодна людина не буде відчувати себе покинутою!» – наголосила Ірина Верещук.

Робоча поїздка завершиться виїзним засіданням Координаційного штабу з питань деокупованих територій, на якому будуть визначені оперативні спільні дії Уряду, місцевої влади та громад щодо підтримки мешканців звільненої області.

Нагадаємо, Херсонщину звільняють від ворога, але зима ще буде складною.

Фото: Мінреінтеграції