Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Ужгороді відкрили клініку для тимчасових переселенців

30 Вересня 2022, 13:43

Волонтерська команда сімейних лікарів відкрила в Ужгороді Інтернаціональну клініку сімейної медицини Interfamily для тимчасово переселених осіб та ужгородців.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на видання Varosh.

У перші місяці війни волонтери мали свій куточок у центрі гуманітарної допомоги, потім – невеликий кабінет, який згодом за допомогою грантових проєктів перетворили на клініку.

Спочатку медики-волонтери надавали допомогу лише переселенцям, тепер до них на приймання можуть потрапити мешканці й гості Ужгорода.

Зазначається, що в реалізації проєкту неабияк допоміг досвід, якого медики-волонтери набули під час цілодобового медичного обслуговування біженців на кордоні, вокзалах і притулках для вимушених переселенців в Ужгороді та Чопі.

Планується, що клініка стане центром, на базі якого студенти медичного факультету, а також лікарі-інтерни зможуть здобувати не лише академічні, але й практичні знання для спілкування з пацієнтами та тонкощів роботи з ними.

Нагадаємо, у Тростянці на Сумщині спорудять мобільну лікарню, яка кілька років працюватиме замість зруйнованого корпусу місцевого медзакладу.

Фото: tyachiv-rda.gov.ua