Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Європа має більш переконливо реагувати на ядерний шантаж путіна

29 Вересня 2022, 11:13

Захід недооцінює рівень загрози, яка йде від кремля, та продовжує загравати з рф напівсанкціями. Така нерішучість дорого коштує Україні й може виявитись небезпечною для усього світу. Демократичним країнам треба діяти проти російських загарбників більш рішуче, переконана Віцепрем’єр України Ірина Верещук. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

«Ми бачимо напівсанкції по відношенню до рф. Вони одне забороняють, а інше — дозволяють. З одного боку, є ембарго на газ і нафту, з іншого — немає. Те ж стосується технологій та інших речей. Складається враження, що путіна намагаються виснажити, але, на жаль, ціною наших загиблих солдат і наших убитих цивільних. Усе це лише погіршує становище таких країн, як Сполучені Штати. Вони не в змозі передбачити подальші події, адже рішення в росії приймає одна людина, яка має ядерну кнопку»,- висловила посадовиця свою думку в інтерв’ю виданню Rzeczpospolita.

Ірина Верещук переконана: проти путінської навали варто виступати усім світом і діяти безкомпромісно. Лише так можна уникнути військової, у тому числі – ядерної – загрози, якою путін шантажує світ.

Нагадаємо, проєкт для документування воєнних злочинів рф в Україні створила Данія.

Фото: Мінреінтеграції