Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Полтавській області будують модульне містечко для переселенців із Харківщини

29 Вересня 2022, 20:47

На Полтавщині розпочалося будівництво модульного містечка для вимушених переселенців із Харківської області. Вже збудовано й укомплектовано перший будинок, повідомляє РеІнформ з посиланням на видання 2day.kh.ua.

Модульний будинок площею 14 м2 розрахований на родину з чотирьох людей: двох дорослих і двох дітей. У ньому передбачено санвузол, компактну кухню й економне опалення. Приблизна вартість такого житла складає 500 тис. гривень. Перший об’єкт вже побудований і готовий до транспортування на місце модульного містечка до Білицької громади Полтавської області.

Для отримання будинку в модульному містечку на Полтавщині необхідно надати свою прописку в Харківській області й інформацію про відсутність житла через війну. Найближчим часом це можна буде зробити за допомогою спеціальної форми на сторінці громадської організації «Ваш театр» у Facebook.

Охочі отримати житло в модульному містечку мають шукати інвесторів, які б побудували для них будинок. З цим допомагатиме громадська організація. Потенційні інвестори, які готові допомогти з будівництвом, вже є.

Раніше ми писали, що місцева влада Кременчуцького району Полтавщини готова розпочати будівництво модульних будинків для ВПО.