Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Вивчаю – не чекаю»: в Україні створили застосунок, який допоможе вивчати математику учням 1-4 класів

29 Вересня 2022, 10:53

В Україні з’явився мобільний застосунок, за допомогою якого учні 1-4 класів зможуть вивчати математику в будь-якій точці світу. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Застосунок створили у відповідь на освітні виклики воєнного часу. Він призначений для дітей, які знаходяться на окупованих територіях і за кордоном.

Ключова перевага «Вивчаю – не чекаю» – універсальність. Застосунок підходить для навчання як офлайн у школі, так і онлайн. Також його можна використовувати для домашнього навчання.

Дитині пропонують переглянути відеоуроки й пограти в навчальні мініігри, які допоможуть закріпити матеріал.

Додаток адаптований для України, всі відео й ігри відповідають українській навчальній програмі. У роботі над нею брали участь й українські діти – саме вони на стадії розроблення завдань визначали, яке з них цікавіше.

Застосунок для вивчення математики доступний для завантаження на iOS та Android. Окремий додаток для вивчення української мови з’явиться в доступі до кінця року.

Нагадаємо, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запустило чат-бот Minre_1548_Help_Bot. Його створили для звернень українців, які потребують евакуації чи гуманітарної допомоги.

Фото: Міністерство освіти і науки України