Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині запрацював Єдиний координаційний гуманітарний центр

29 Вересня 2022, 9:10

Він покликаний покращити взаємодію місцевої влади з волонтерськими організаціями в питаннях евакуації населення та надання гуманітарної допомоги на деокупованих територіях Харківщини. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Центр видає спеціальні перепустки для здійснення волонтерської діяльності. Для їх отримання необхідно написати заяву, де зазначити вид гуманітарного процесу та організацію-виконавця.

За посиланням можна також заповнити інтернет-форму. Надати інформацію щодо діяльності благодійного фонду чи громадської організації можна через онлайн-форму – це допоможе здійснити більш широкий аналіз вашого ресурсу.

Передумовою створення Єдиного координаційного гуманітарного центру стала тісна співпраця благодійних фондів, Харківської обласної військової адміністрації та Мінреінтеграції.

Найуспішнішим прикладом такого співробітництва була евакуація населення через Печенізьку дамбу. Тоді вдалося вивезти понад 16 тисяч осіб.

Нагадаємо, Мінреінтеграції запустило чат-бот з питань евакуації та надання гумдопомоги Minre_1548_Help_Bot.