Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Два українські університети потрапили до світового рейтингу найкращих за рівнем працевлаштування

28 Вересня 2022, 12:24

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського потрапили до щорічного рейтингу QS World University Rankings.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на рейтинг QS World University Rankings.

Зокрема, КНУ імені Тараса Шевченка посів місце в діапазоні 301-500, а КПІ за результатами рейтингу перебуває на 500+ місці.

Цьогорічний рейтинг містить 1300 університетів з усього світу, у фінальний рейтинг увійдуть до 550 вищих навчальних закладів.

Згідно з рейтингуванням університети оцінюють за кількома показниками:

  • оцінки та думки працедавців, з яких вишів вони готові взяти на роботу фахівців (30% оцінки);
  • досягнення випускників у кар’єрі, науці, благодійності та фінансовій спроможності після завершення університету (25% оцінки);
  • співпраця між університетом і бізнесом, зокрема, оцінюють публічно доступні дані про спільні наукові проєкти (25% оцінки);
  • частота візитів і появи працедавців на території університету (10% оцінки);
  • рівень працевлаштування випускників, за яким підраховують кількість випускників, що отримали успішну пропозицію роботи впродовж 12 місяців після завершення навчання (10% оцінки).

Нагадаємо, Гарвардський університет спільно з Українським науковим інститутом розробили нову платформу для освітян і науковців Ukraïnica, яка зорієнтована на те, щоб інтегрувати в Україну їхні навчальні програми.

Фото: Міністерство освіти і науки України

МІТКИ