Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції: 18-25 вересня – найважливіше за тиждень

25 Вересня 2022, 20:03

Тиждень, що минає, був насичений різноманітними подіями. Чимало з них так чи інакше стосувалися наших співгромадян, які через війну були змушені покинути домівки й переїхати, а також тих, хто залишився на тимчасово окупованих територіях. РеІнформ пропонує добірку найбільш важливих подій з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Україна повернула з полону 215 оборонців – це найбільший обмін з 24 лютого. Серед звільнених – військовослужбовці і цивільні люди. Зокрема, герої Азовсталі Денис Прокопенко, Сергій Волинський, Святослав Паламар, Катерина Поліщук, Мар’яна Мамонова й інші.

Нинішній альянс Польщі й України увійде в історію Європи як новий формат міждержавних взаємин, наголосила Віцепрем’єрка України Ірина Верещук під час візиту до Польщі. Він дозволить не лише перемогти кремлівського агресора, а й стане дорогою України до ЄС.

На деокупованій Харківщині стартував пілотний проєкт, який реалізується командами Мінреінтеграції, ТЧХУ й Укрпошти. Людям виплачується одноразова допомога по 1200 грн. На це виділяється 0,5 млрд грн.

Прийом повторних заявок від ВПО на допомогу продовжать до 1 грудня. Відповідні законодавчі зміни Уряд затвердить найближчим часом.

Мінреінтеграції запускає чат-бот по евакуації та наданню гумдопомоги. Посилання в телеграмі: Minre_1548_Help_Bot.