Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Сквер гармонії»: в Україні презентували онлайн-гру, яка навчає виявленню фейків

25 Вересня 2022, 21:44

В Україні презентували онлайн-гру «Сквер гармонії». Її основна мета – демонстрація гравцеві тактики маніпулювання свідомістю та прийомів, що використовуються для введення людей в оману, створення соціальної напруги й дестабілізації суспільного життя. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Укрінформ.

У цій грі гравець є негативним героєм, який у вигаданому демократичному світі створює дезінформацію й фейки та намагається порушити його гармонію.

На початку та наприкінці гри користувач проходить коротке тестування, під час якого визначається його здатність відрізнити фейки від правди.

У процесі гри він знайомиться з 4 головними інструментами дезінформації, серед яких велика емоційна забарвленість, підсилення однієї суперечливої новини, поляризація суспільства та фейкові вкиди.

«Сквер гармонії» – це онлайн-гра про фейкові новини, події якої відбуваються в ідилічному Сквері гармонії, де мешканці живуть за демократичними принципами поваги до гідності й прав людини. Гравця наймають директором із дезінформації, який повинен протягом 4 коротких етапів роботи порушити мир і рівновагу скверу та спровокувати внутрішні поділи, нацьковуючи його мешканців один на одного.

Раніше РеІнформ розповідав про те, як відрізнити справжній чат-бот від фейкового.

Фото: detector.mediа