Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Благодійний фонд разом із німецькими донорами відновить Бучанську дитячу школу мистецтв

25 Вересня 2022, 21:06

У Бучі відновлять дитячу школу мистецтв імені Левка Ревуцького. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт благодійного фонду BGV.

Український благодійний фонд BGV спільно з Нelp alliance – благодійною організацією групи Lufthansa – та проєктом #WeAreAllUkrainians нададуть на відбудову та закупівлю музичних інструментів понад 8 млн гривень.

Партнерство місцевої влади та меценатів передбачає два етапи.

Перший планують завершити до кінця року. Він передбачає комплексний ремонт школи: відновлення покрівлі, парапетів, огорожі, ґанку, ремонт частини класів для занять і комунікаційних систем, перепланування центрального санвузла, заміну вікон і частково дверей тощо. Крім того, закуплять техніку та музичні інструменти. Також буде облаштовано додаткові кабінети для музичних занять, щоб у школі могло навчатися більше дітей.

Під час другого етапу в приміщеннях облаштують електроопалення, відновлять фасад. Для викладачів проведуть тренінги, а для учнів започаткують спеціальну грошову стипендію на навчання. Запланований він на листопад 2022 – квітень 2023 року.

Зазначається, що оновлена школа матиме більше інклюзивного простору, який забезпечить безбар’єрний доступ до всіх видів занять у школі дітям з інвалідністю.

Нагадаємо, на Львівщині Червоний Хрест допоможе підготувати до зими прихистки для переселенців.

Фото: bgvfund.org