Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нідерланди скасували всі COVID-обмеження на в’їзд, а Німеччина посилює правила боротьби

25 Вересня 2022, 11:06

З 17 вересня Нідерланди скасували всі обмеження на в’їзд. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на уряд Нідерландів.

Для в’їзду в Нідерланди більше не потрібно пред’являти COVID-документи, а також перебувати на карантині. По прибуттю громадяни України можуть перебувати в країні протягом 90 днів або довше, якщо це необхідно. Щоб скористатися послугами у Нідерландах, українці мають бути зареєстровані в Базі персональних даних (BRP).

Важливо. В Європі наразі залишилося лише три країни (Іспанія, Німеччина та Люксембург), які досі мають часткові ковідні обмеження, що діють для людей з-за меж ЄС.

З 1 жовтня Німеччина вводить нові правила боротьби з COVID-19. Через різке збільшення кількості хворих на ковід влада країни ухвалила рішення запровадити нові правила, які сприятимуть захисту населення в осінньо-зимовий період.

Згідно з новими правилами, німці зобов’язані носити маски в потягах далекого прямування. Також це правило поширюється на відвідування медичних закладів і будинків для людей похилого віку. Всі відвідувачі й працівники повинні носити маски та надавати негативний результат експрес-тесту.

Федеральні землі можуть запроваджувати додаткові вимоги залежно від ситуації. Рішення стосуватимуться носіння масок у транспорті й інших громадських приміщеннях, а також середніх школах.

Нагадаємо, Кіпр скасував обов’язкове носіння масок та обмеження на масові зібрання.

МІТКИ