Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині триває виплата разової грошової допомоги мешканцям звільнених територій

23 Вересня 2022, 19:57

Люди отримують по 1200 грн. Вже близько 2 тисяч мешканців Харківської області отримали допомогу в межах пілотного проєкту, який спільно реалізується командами Мінреінтеграції, Товариства Червоного Хреста в Україні й Укрпошти. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Це люди, які живуть у деокупованих селах: Руські Тишки, Черкаські Тишки та Липці.

Наразі очікуються списки від решти громад, щоб здійснити виплати.

Нагадаємо, перелік осіб складає відповідна територіальна громада й передає до обласної військової адміністрації. ОВА спільно з громадою перевіряє та затверджує списки, які можуть доповнюватися. Виплати проводить Укрпошта.

Подальший графік виплат у населених пунктах ДОТ буде складатися залежно від формування списків і безпекової ситуації у регіоні.

Всього планується виплатити допомогу майже 200 тисячам осіб. У разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста й інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування.

Маєте запитання чи бажаєте щось уточнити?

Звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39.

Нагадаємо, що на деокупованій Харківщині триває активна виплата пенсій. Перші пенсії вже доставлені пересувними відділеннями Укрпошти в звільнені від окупантів Балаклію та Граково на Харківщині. Пенсіонерам, які не виходять з дому, гроші розвезуть по домівкам до кінця тижня.

Фото:Мінреінтеграції