Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Дякуємо польським друзям за лікування українських військових і цивільних громадян

23 Вересня 2022, 13:51

Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук відвідала спеціальний медичний хаб для евакуації українців. Це відбулося в межах робочої поїздки у місто Жешув на Восьме засідання українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

До транзитного хабу направляють хворих, в тому числі онкохворих діток з України. Тут вони перебувають короткий час, а їдуть далі на повноцінне лікування до інших європейських країн.

Пацієнтам надається цілодобовий догляд і психологічна підтримка, проводиться скринінг захворювань і вакцинація.

Завдяки роботі цього закладу врятовано не одну сотню життів наших співвітчизників.

«З першого дня повномасштабної агресії росії польська сторона надає нашій країні всебічну підтримку. В тому числі створює всі можливості, щоб ми могли евакуювати поранених і важкохворих українців на лікування до країн ЄС», – зауважила Ірина Верещук під час відвідин хабу.

Посадовиця висловила вдячність польській стороні за надану можливість українським цивільним і військовим лікуватись у закладах цієї країни. Адже Польща повідомила про готовність за кошти держбюджету здійснити лікування у своїх медичних закладах до тисячі поранених військових ЗСУ.

«Щиро дякую Вам, що ви не залишились осторонь від наших проблем. Наша перемога – ваша перемога!» – наголосила Ірина Верещук.

Про те, як українці можуть скористатись урядовою Програмою медичної евакуації, можна детально дізнатися тут.

Нагадаємо, нещодавно віцепрем’єр Ірина Верещук під час інтерв’ю BBC Radio, закликала мешканців звільнених територій: не повертайтесь на звільнені території передчасно!

Фото: Мінреінтеграції