Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мешканці ДОТ Харківщини отримують 1200 грн допомоги

21 Вересня 2022, 19:16

На Харківщині стартував пілотний проєкт: мешканці звільнених територій отримують разову грошову допомогу в розмірі 1200 грн. Кошти виплатять усім – незалежно від віку та реєстрації місця проживання. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Перелік осіб складає відповідна територіальна громада й передає до обласної військової адміністрації. ОВА спільно з громадою перевіряє та затверджує списки, які можуть доповнюватися. Виплати проводить Укрпошта.

«Разом із Червоним Хрестом ми почали здійснювати перші виплати готівкою. Кожна дитина та людина похилого віку отримає по 1200 грн безповоротної допомоги. На цей проєкт може бути залучено пів мільярда грн. Робимо все, щоб люди якнайшвидше їх отримали», – повідомила Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Графік виплат у населених пунктах ДОТ буде складатися залежно від формування списків і безпекової ситуації у регіоні.

Всього планується виплатити допомогу майже 200 тис. осіб. За потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста й інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування.

Маєте запитання чи бажаєте щось уточнити?

Звертайтесь до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48, або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39.

Нагадаємо, на деокупованій Харківщині триває активна виплата пенсій. Перші пенсії вже доставлені пересувними відділеннями Укрпошти у звільнені від окупантів Балаклію та Граково. Пенсіонерам, які не виходять із дому, гроші розвозять по домівках.

Фото: Мінреінтеграції