Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

УВАГА: КОЛАБОРАНТ! Олег Грушко

20 Вересня 2022, 19:28

Олег Грушко – зрадник у «шкурі» журналіста.

Посіпака ворога живе у Херсоні та намагається вдертися у мізки своїх співгромадян, використовуючи інструменти роспропаганди й псевдожурналістики.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Маючи певні професійні навички, «штампує» матеріали, «зшиті» з кремлівських наративів. Редагував видання окупантів. Бере участь у різних шоу в жанрі «побєдобєсія», які влаштовують загарбники. Втім, херсонці нехтують такими акціями, чим дуже псують картинку в кадрі ворожому пропагандисту.

Грушко аж зовсім не альтруїст. Він з того типу людей, які все продають за гроші. Дослужився окупантам до посади псевдокерівника в одному з підрозділів нелегітимної обладміністрації.

Втім, тепер боїться спати. Бо страх за свою шкуру бере верх.

Мінреінтеграції нагадує: добровільна співпраця з ворогом є тяжким злочином проти українського народу. Правоохоронні органи України фіксують усі подібні випадки. Винних чекає неминуче покарання.

Нагадаємо, на днях віцепрем’єр Ірина Верещук заявила, що держслужбовці, що стали колаборантами, отримають суворе покарання. За її словами, міра відповідальності за колаборантство залежатиме від ступеню залучення такої людини. А також від того, яку посаду вона обіймала та яку роль відігравала.