Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Обманом і примусом: окупанти під різними приводами намагаються збирати персональні дані мешканців ТОТ

8 Вересня 2022, 16:31

Росіяни продовжують підготовку до так званих референдумів на тимчасово окупованих територіях Півдня України. Для цього вони під різними приводами намагаються зібрати особисті дані мешканців ТОТ.

Паспортні дані є цінним ресурсом для окупанта, адже дозволяють їм посилити контроль над місцевим населенням і полегшити процес роздачі паспортів для імітації легітимності «референдуму».

Щоб «стимулювати» населення отримувати «червону макулатуру», загарбники активно блокують українські соцвиплати з метою позбавити місцевих мешканців засобів до існування та зробити їх залежними від нової влади. Зокрема, 7 вересня у Мелітополі закрили останнє відділення ПриватБанку. Щоб отримати російську допомогу, треба передати ворогу свої дані або ще краще – мати російський «паспорт».

Окупаційні адміністративні центри також під різними приводами намагаються зібрати заяви з даними мешканців, які після внесення до бази викидають на смітники. Насправді ці папірці росіянам не потрібні, їх цікавлять лише дані.

Крім того, персональну інформацію про місцевих намагаються дізнатися на вулиці вже й поліцаї, які зупиняють людей для «перевірок».

Пам’ятайте, що, отримавши російський «паспорт», ви стаєте безправними. Все залежатиме вже не від вас, а від «нової влади», тому за можливості уникайте передачі даних. Намагайтеся без нагальної необхідності не виходити з дому та не здійснювати будь-які адміністративні дії, для яких необхідно звертатися до окупаційної «адміністрації».

Фото: apostrophe.ua