Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Росія займається ядерним тероризмом та тримає в заручниках мешканців ТОТ навколо ЗАЕС

7 Вересня 2022, 20:39

Віцепрем’єр Ірина Верещук закликає мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду України районів навколо ЗАЕС якнайшвидше евакуюватись на підконтрольну територію. Це убезпечить від ризиків, які несе з собою сусідство з атомною станцією. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Росіяни продовжують шантажувати українців і весь світ. Учора Радбез ООН вкотре засідав щодо ситуації на ЗАЕС. Маски зірвані. Російська держава безпосередньо займається ядерним тероризмом. Це перший прецедент в історії людства.

Росіяни тримають у заручниках не лише персонал станції. В заручниках і мешканці тимчасово окупованих територій, прилеглих до ЗАЕС. Десятки тисяч людей.

Мінреінтеграції запросило гуманітарний коридор для евакуації цивільного населення з ТОТ, прилеглих до атомної електростанції. У відповідь – цинічне мовчання.

Звертаюся до мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду України районів, прилеглих до ЗАЕС: евакуюйтеся! Знайдіть спосіб перебратися на підконтрольну територію. Ми вас чекаємо та допоможемо. Звертайтеся на гарячі лінії Мінреінтеграції:

1548 або +38(096) 078 84 33 (цілодобова лінія для дзвінків і повідомлень через мобільні застосунки WhatsApp/Telegram/Viber у разі відсутності мобільного зв’язку)», – написала Ірина Верещук на своїй сторінці у Фейсбук та Телеграм-каналі.

Як уже повідомляв РеІнформ, обов’язкову евакуацію з Донеччини проводить створений Урядом Координаційний штаб під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Фото: Мінреінтеграції