Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За сприяння Мінреінтеграції три області отримали гуманітарну допомогу

7 Вересня 2022, 8:58

За сприяння Мінреінтеграції Український фонд швидкого реагування IREX надав гуманітарну допомогу для мешканців і внутрішньо переміщених осіб Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей на загальну суму 300 тис. доларів. До її складу увійшли бензинові генератори, велосипеди, інвалідні візки, медичні аптечки та господарські товари, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Незабаром устаткування та товари багаторазового вжитку, орієнтовані на холодну пору року, надійдуть до Миколаївської, Сумської та Чернігівської областей.

Нагадаємо, IREX – це міжнародна неприбуткова організація, яка працює за підтримки Державного департаменту США. В Україні вона впроваджує низку програм, спрямованих на допомогу українському Уряду та цивільному населенню, зокрема на тлі повномасштабного вторгнення росії.

Як уже повідомляв РеІнформ, жителі Лисичанська які вимушено покинули свої оселі через повномасштабне вторгнення рф в Україну, можуть отримати допомогу в 4 гуманітарних штабах Лисичанської міської ради, котрі функціонують у містах Дніпро, Полтава, Запоріжжя та Обухів.

Фото: Мінреінтеграції