Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції посприяло у наданні вогнегасників прифронтовій Донеччині

6 Вересня 2022, 18:29

Мінреінтеграції відгукнулося на звернення голови ГО «Громадська платформа захисту Конституції України та прав громадян» Володимира Дергильова і допомогло організувати доставку вогнегасників у місто Авдіївка Донецької області.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Нагадаємо, внаслідок обстрілів окупаційними військами у місті постійно виникають пожежі. Окрім критичної інфраструктури страждають приватні та багатоповерхові будинки. Підрозділи ДСНС не завжди можуть вчасно реагувати на такі виклики через постійні обстріли та елементарну відсутність води в системах водопостачання. Тож вогнегасники – найкращий вихід в такій ситуації.

За допомогою Мінреінтеграції звернулось до Товариства Червоного Хреста України, яке доставило партію вогнегасників до Покровська. Звідти громадська організація успішно транспортувала їх до Авдіївки.

Як уже повідомляв РеІнформ, жителів Лисичанська, які вимушено покинули свої оселі через повномасштабну війну, запрошують отримати допомогу в 4 гуманітарних штабах Лисичанської міської ради, котрі функціонують у містах Дніпро, Полтава, Запоріжжя та Обухів.

Фото: Мінреінтеграції