Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: вимагаємо гуманітарний коридор із територій навколо ЗАЕС!

5 Вересня 2022, 21:49

Ситуація навколо найбільшої АЕС у Європі через постійні обстріли з боку російської армії продовжує залишатися напруженою. Зокрема, сьогодні обстріли спровокували пожежу та відключення від мережі останнього її енергоблоку. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Мирні громадяни з навколишніх населених пунктів хочуть якнайшвидше евакуюватися, повідомила віцепрем’єр Ірина Верещук, відповідаючи на запитання журналістів під час етеру на французькому телеканалі LCI.

«Люди масово звертаються до нас по допомогу – вони намагаються залишити небезпечну територію. Ми вкотре звертаємося до рф з вимогою надати нам гуманітарний коридор для евакуації жінок, дітей, літніх людей!», – закликала посадовиця.

Вона констатувала, що росія офіційно відмовляється надавати такі коридори. Втім, Україна не припинить спроб допомогти своїм громадянам виїхати у безпечні місця, наголосила Ірина Верещук.

Раніше Реінформ писав про те, що треба знати тим, хто прийняв рішення убезпечити себе й свою сім’ю та евакуюватись із небезпечних регіонів та ТОТ.

Фото з відкритих джерел