Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

До Дня знань: Мінреінтеграції провело відкритий онлайн-урок з мінної безпеки

5 Вересня 2022, 10:18

Напередодні нового навчального року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з Міжнародним благодійним фондом з розмінування The HALO Trust провели онлайн-урок з навчання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами, для учнів ліцею «Престиж» міста Києва.

До нього долучилися 74 учні 5-11 класів разом з батьками та вчителями. Під час онлайн-сесії учасники навчалися правил безпечної поведінки у разі виявлення міни чи боєприпасу, який не вибухнув. Також дізналися алгоритм дій, що може врятувати життя під час обстрілу.

Благодійний фонд The HALO Trust є партнером Мінреінтеграції й авторитетною міжнародною неурядовою організацією, яка вже понад 30 років працює у сфері протимінної діяльності у 28 країнах світу. Фонд безпосередньо підтримується Британською королівською родиною та Державним департаментом США.

Загалом розмінуванням в Україні The HALO Trust займається з 2014 року й станом на серпень 2022 року очистив від мін і нездетонованих боєприпасів понад 4,2 мільйона квадратних метрів української території.

Нагадаємо, раніше Мінреінтеграції долучилося до світової інформаційної системи з протимінної діяльності.