Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Японія надаватиме підтримку Україні у період відбудови після війни

5 Вересня 2022, 12:56

Україна та Японія співпрацюватимуть у фінансовій сфері в післявоєнний період відбудови. При цьому за 6 місяців повномасштабної війни Японія надала Україні вже 600 млн доларів США пільгового кредиту. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство фінансів України.

Зокрема, під час зустрічі міністра фінансів Сергія Марченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Кунінорі Мацудою сторони обговорили руйнівний вплив повномасштабної агресії рф на фінансову й економічну ситуацію в країні, а також посилення співпраці України з бізнесом Японії.

Кунінорі Мацуда висловив підтримку суверенітету та територіальній цілісності України й зазначив, що Японія готова підтримувати нашу державу і надалі, в тому числі у післявоєнний період відбудови.

Він зазначив, що Японія продовжить підтримувати інтереси України на міжнародній арені, зокрема у питаннях фінансової, гуманітарної підтримки й у притягненні росії до відповідальності за злочини проти держави. У 2023 році Японія очолить групу країн «Великої сімки» та стане непостійним членом Ради безпеки ООН.

Раніше РеІнформ повідомляв, що уряд Литви затвердив перші проєкти відбудови інфраструктурних об’єктів у Київській області.

Фото: minfin.com.ua