Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині релоковані підприємства створили близько 5 тисяч нових робочих місць

5 Вересня 2022, 14:32

Від 24 лютого на Львівщину релокувалися 205 підприємств, які вже створили майже 5 тис. нових робочих місць. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

Підприємства, які переїхали, працюють у галузях машинобудування, легкої промисловості, металообробки, будівництва, медицини, торгівлі тощо. Це виробництва з Донецької, Харківської, Київської, Запорізької, Чернігівської, Миколаївської, Одеської областей.

Очільник Львівської області Максим Козицький зазначив, що фахівці розробили обласну програму підтримки релокованого бізнесу та залучили іноземні компанії.

Програма працює через три інструменти:

  • безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувалися, становить 100 тис. гривень за умови, що підприємство перереєструється на території Львівської області. Також воно отримає додатково 100 тис. гривень, якщо створить не менше 20 нових робочих місць.
  • для підтримки мікро- та малого бізнесу, а також експортерів Львівщини на час воєнного стану передбачена ваучерна підтримка: не більше 50 тис. гривень на маркетингові ваучери та не більше 80 тис. гривень на ваучери для сертифікації продукції.
  • для підтримки підприємств Львівської області в галузі харчової, легкої, машинобудівної промисловості. Їм також можуть надавати безповоротну фінансову допомогу у розмірі не більше 500 тис. гривень на закупівлю обладнання.

Наразі 19 релокованих бізнесів вже отримали фінансову підтримку у розмірі 100 тис. гривень, 2 – 500 тис.

Нагадаємо, раніше РеІнформ розповідав про те, що від початку повномасштабного вторгнення 26 підприємств релокувалися на Стрийщину.

Фото: Львівська ОВА