Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Минулого місяця близько 3000 переселенців отримали допомогу в гуманітарних штабах Гірської громади

4 Вересня 2022, 10:37

У серпні на території Гірської міської військово-цивільної адміністрації працювало 4 Центри надання гуманітарної допомоги. За цей час допомогу в них встигли отримати близько 3000 переселенців.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Луганську обласну військову адміністрацію.

Продуктові набори отримали не лише жителі Гірської громади, а й втікачі від війни з Лисичанська, Рубіжного, Попасної, Сєвєродонецька.

На цьому тижні було відкрито ще один Центр надання гуманітарної допомоги переселенцям із Луганщини у Хмельницькому. Він працює з 09:00 до 13:00 щодня, крім вихідних і святкових днів, за адресою: вулиця Кам’янецька, 122.

Такі ж центри наразі працюють у Богданівці Дніпропетровської області, Корсунь-Шевченківському Черкаської області, Полтаві та Києві. Номери гарячих ліній можна переглянути тут.

Щоденно у хабах і через телефони гарячих ліній отримують консультації в середньому до 60 осіб. Загалом за серпень до Гірської ВЦА звернулися 1045 осіб, з них 379 є мешканцями інших громад Луганської області.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що понад 100 тонн гуманітарної допомоги уряд Японії спільно з ООН передали Україні.