Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції: підсумки тижня – найважливіше

4 Вересня 2022, 8:43

Тиждень, що минає, був насичений різноманітними подіями. Чимало з них так чи інакше стосувалися наших співгромадян, які через війну були змушені покинути домівки й переїхати, а також тих, хто залишився на тимчасово окупованих територіях. РеІнформ пропонує добірку найбільш важливих подій з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Уряд підтримав Мінреінтеграції щодо нових санкцій проти прибічників рф. Вони стосуються 178 юросіб та 99 фізосіб. Список очолили доньки путіна. Ще проти 81 фізичної та 53 юрособи введені санкцій за поширення на ТОТ «освітніх стандартів» рф.

Відсутність реєстрації на ТОТ чи в регіонах, де тривають бойові дії, – не причина для відмови брати ВПО на облік. Мінреінтеграції публікує корисну інформацію: як ВПО підтвердити своє місце проживання, якщо немає реєстрації.

За ініціативи Мінреінтеграції Уряд вніс зміни до програми «Прихисток»: прихистити ВПО зможе будь-яка людина без вікових обмежень. Розширився й перелік осіб, які зможуть отримати компенсацію за розміщення ВПО.

Українці, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання. В регіонах відкриються представництва офісу Уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин.

Фото: Мінреінтеграції